O Nas

ROBIMART Sp. z o.o. to firma, która nieprzerwanie działa na polskim rynku od 2010 roku. Swoim zakresem działalności wychodzi naprzeciw wysokim wymaganiom stawianym obecnie na rynku projektowym. Specjalizuje się głównie w opracowywaniu projektów z zakresu budownictwa drogowego i lotniskowego. ROBIMART Sp. z o.o. realizuje wielobranżowe dokumentacje techniczne dróg, ulic, lotnisk i lądowisk we wszystkich stadiach projektowych, począwszy od projektów koncepcyjnych do projektów budowlanych i wykonawczych.

Dokumentacja opracowywana przez nasze biuro jest wykonywana z najwyższą dokładnością, w oparciu o najwyższe standardy zarówno pod względem zastosowanych rozwiązań projektowych jak i grafiki opracowania.
Przy sporządzaniu projektów posługujemy się najnowszymi zdobyczami techniki, wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, oraz profesjonalny sprzęt edycyjny i poligraficzny.
Realizacją dokumentacji zajmuje się zespół ludzi z bogatym doświadczeniem. Cechuje nas sumienność oraz wytrwałość
w dążeniu do przygotowania produktu, który w pełni zadowoli zarówno Zamawiającego jak i jego Użytkowników.
 

W ciągu ośmiu lat działalności firma nasza zrealizowała wiele projektów z zakresu infrastruktury drogowej oraz lotniskowej. Opracowaliśmy dokumentację projektową dla dróg wielu kategorii, poczynając od dróg gminnych, poprzez powiatowe
i wojewódzkie. Wykonaliśmy liczne projekty lądowisk na terenie całego kraju. Wykonaliśmy wiele projektów nawierzchni lotniskowych.
Realizujemy projekty głównie dla Inwestorów sektora publicznego, ale również współpracujemy z Inwestorami sektora prywatnego.
Uważamy, że jesteśmy godnymi zaufania partnerami, którym można powierzyć wykonanie prac projektowych z zakresu budownictwa drogowego i lotniskowego.
Możecie Państwo być pewni, że przygotujemy Państwu dokumentację projektową w najwyższym standardzie, zgodnym
ze sztuką budowlaną, z wykorzystaniem najnowszych technologii, z obowiązującymi przepisami, wytycznymi i normami.


ROBIMART w liczbach

0 Zrealizowanych projektów
0 Zadowolonych klientów
0 Kilometrów nowych dróg